Grupa Aoxue

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyNaklejka na system Windows 10 Pro

OEM Oryginalna naklejka na oprogramowanie Windows 10 Pro COA Klucz produktu Wielojęzyczny certyfikat MS

Orzecznictwo
dobra jakość Naklejka na system Windows 10 Pro na sprzedaż
dobra jakość Naklejka na system Windows 10 Pro na sprzedaż
Kupiłem win10 pro i wygrałem 10 w domu na zupełnie nowym komputerze. Produkt był łatwy i dość szybki w instalacji. Działa bardzo dobrze z oryginalnymi kluczami oem

—— Franklin (z USA)

Bardzo profesjonalny w kwestii oprogramowania. Produkt jest dokładnie taki, jak opisano. życzę długoterminowej współpracy z tobą.

—— Paras.Nera (z Wielkiej Brytanii)

win10 i wygraj Serwer kupiłem działa idealnie, dobra komunikacja ze sprzedawcą, a wysyłka była szybka, bardzo ładna sprzedaż, bardzo dobra obsługa.

—— Luis (z Francji)

Im Online Czat teraz

OEM Oryginalna naklejka na oprogramowanie Windows 10 Pro COA Klucz produktu Wielojęzyczny certyfikat MS

Chiny OEM Oryginalna naklejka na oprogramowanie Windows 10 Pro COA Klucz produktu Wielojęzyczny certyfikat MS dostawca

Duży Obraz :  OEM Oryginalna naklejka na oprogramowanie Windows 10 Pro COA Klucz produktu Wielojęzyczny certyfikat MS

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: klient-bulit
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Genuine
Numer modelu: System operacyjny

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 40
Szczegóły pakowania: Naklejka COA
Czas dostawy: 1-2 / Dni robocze
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 20000 szt / dziennie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Wersja kluczowa: OEM Wydanie: Naklejka COA
Aktywacja: Przez internet użytkownika: 1 klucz do 1 szt
Gwarancja: 1 rok Orzecznictwo: MS Certified
High Light:

windows 10 coa key

,

windows 10 product key sticker

Oryginalna naklejka COA Windows 10 Pro Oryginalny klucz produktu Multi Language

Profil produktu

wszystko na blokadę, więc nikt inny nie może uzyskać dostępu do twoich systemów lub danych. Twoje pliki Office, takie jak Excel, Word i PowerPoint, są automatycznie zapisywane w chmurze, która działa jak wirtualny dysk online, więc możesz udostępniać system Windows 10 Pro jest zbudowany dla biznes Jeśli urządzenie zostanie zgubione lub skradzione, funkcja BitLocker i funkcja BitLocker to Go będą umieszczać i pracować nad dokumentami w czasie rzeczywistym. Zaloguj się przy użyciu Pulpitu zdalnego, aby korzystać z komputera z systemem Windows 10 Pro w domu, w podróży lub w dowolnym innym miejscu z dostępem do Internetu.
Stwórz własną sekcję prywatnej aplikacji w Sklepie Windows, aby uzyskać wygodny dostęp do aplikacji, których potrzebujesz najbardziej.


1) Bezpieczniej
Zabezpiecz swoje pliki za pomocą funkcji BitLocker i uzyskaj takie same zabezpieczenia na wymiennych urządzeniach magazynujących za pomocą funkcji BitLocker to Go. Windows 10 Pro zawiera również program Windows Defender Antivirus, który wykorzystuje moc chmury, szeroką optykę, uczenie maszynowe i analizę zachowania, aby chronić urządzenia przed nowymi, wyrafinowanymi zagrożeniami. Dodatkowo automatyczne aktualizacje1 zapewniają pełną, ciągłą ochronę przed obecnymi i przyszłymi zagrożeniami.

2) Pulpit zdalny
Zaloguj się do komputera lub tabletu i bezpiecznie uzyskaj dostęp do plików, folderów i aplikacji z dowolnego miejsca. Wszystko, czego potrzebujesz, to połączenie z Internetem i Pulpit zdalny. Rozpocznij edycję dokumentu w biurze, kontynuuj pracę nad nim w kawiarni w telefonie i zakończ pracę na swoim domowym komputerze.

3) Windows Ink
Uchwyć świetne pomysły, zanim znikną z Windows Ink. Szybki dostęp do obszaru roboczego z atramentem systemu Windows za pomocą cyfrowego pióra lub bezpośrednio z paska zadań. Przed zalogowaniem można nawet wyciągnąć obszar roboczy Ink. Potężne parowanie z Office i innymi aplikacjami umożliwia inteligentne wykonywanie notatek, łatwe kodowanie i precyzyjne szkicowanie lub rysowanie.

4) Windows Hello
Zaloguj się na swoje urządzenia z systemem Windows z systemem Windows Hello w czasie krótszym niż 2 sekundy-3 razy szybciej niż hasło. Rozpoznawanie twarzy lub odcisków palców zapewnia natychmiastowy dostęp i zawsze masz możliwość zachowania kodu PIN jako kopii zapasowej. Jest to metoda klasy korporacyjnej, która zapewnia większe bezpieczeństwo urządzeń z systemem Windows.


5) Microsoft Edge
Microsoft Edge to szybsza i bezpieczniejsza przeglądarka stworzona dla systemu Windows 10. Jest zoptymalizowana pod kątem nowoczesnej sieci, ale nadal jest kompatybilna ze starszymi aplikacjami i witrynami. Napisz lub wpisz bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj swoje znaczniki innym. Użyj widoku czytania, aby wyeliminować rozproszenia, abyś mógł wydajniej pracować. Dostępny jest również ulepszony pasek adresu, który pomaga szybciej znajdować rzeczy.

6) Cortana
Cortana to Twój osobisty asystent cyfrowy. Może dostarczać powiadomienia o spotkaniach i terminach, sugerować dokumenty, które mogą być potrzebne na najbliższe spotkanie, i synchronizować kalendarz grupy. Łatwo twórz, modyfikuj i otwieraj listy za pomocą swojego głosu. Cortana płynnie integruje się z innymi aplikacjami Windows, takimi jak Sticky Notes, przypomnienia o tuszach i zdarzenia Microsoft To-Do.

7) Wymagania

Wymagany procesor Procesor 1 GHz lub szybszy
Wymagana pamięć 1 GB pamięci RAM dla 32-bitów; 2 GB dla 64-bitów
Wymagane miejsce na dysku twardym Do 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Wymagana karta wideo Rozdzielczość ekranu 800 x 600 lub wyższa. Procesor graficzny DirectX 9 ze sterownikiem WDDM
Wymagana łączność Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)
Inne wymagania systemowe Dla niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft. Oglądanie dysków DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania
Dodatkowe wymagania systemowe
Musisz zaakceptować załączone Warunki Licencji, także na stronie microsoft.com/useterms
Wymagana aktywacja ? Licencja pojedyncza ? W zestawie 32 i 64-bity na nośnikach USB 3.0

Szczegóły kontaktu
Aoxue Group

Osoba kontaktowa: sale

Tel: +8613187059053

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)