Grupa Aoxue

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Aoxue Group

Orzecznictwo
dobra jakość Naklejka na system Windows 10 Pro na sprzedaż
dobra jakość Naklejka na system Windows 10 Pro na sprzedaż
Kupiłem win10 pro i wygrałem 10 w domu na zupełnie nowym komputerze. Produkt był łatwy i dość szybki w instalacji. Działa bardzo dobrze z oryginalnymi kluczami oem

—— Franklin (z USA)

Bardzo profesjonalny w kwestii oprogramowania. Produkt jest dokładnie taki, jak opisano. życzę długoterminowej współpracy z tobą.

—— Paras.Nera (z Wielkiej Brytanii)

win10 i wygraj Serwer kupiłem działa idealnie, dobra komunikacja ze sprzedawcą, a wysyłka była szybka, bardzo ładna sprzedaż, bardzo dobra obsługa.

—— Luis (z Francji)

Im Online Czat teraz

Aoxue Group

1 2 3
Aoxue Group Aoxue Group Aoxue Group

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Importer
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Inny
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Microsoft, MAC
Ilość pracowników : >100
Coroczne wyprzedaże : 500-1000
Rok założenia : 2003
pc Export : 90% - 100%
Grupa Aoxue , autoryzowany sprzedawca wartości dodanych Microsoft, sprzedawca Microsoft Government & Education, sprzedawca produktów akademickich Microsoft i producent OEM OEM systemu Microsoft.


W ciągu ostatnich 15 lat Grupa Aoxue pomaga ponad 12,00 klientom szybko się rozwijać i rozszerzać zakresy działalności w efektywny sposób. Jako niezawodny dostawca okien i produktów biurowych, firma Aoxue , wartość naszej firmy to zaspokajanie potrzeb klientów w zakresie najwyższej jakości niski koszt zakupu. także na czele marketingu rynkowego w prawdziwie ufny sposób i podwójnie wygrywający biznes. Dzięki naszym wysiłkom na rzecz wprowadzania na rynek, budujemy wzajemne zaufanie poprzez różne rozwiązania programowe dla klientów zamorskich. Nasze produkty w wielu wersjach językowych, takie jak win10 pro korean, win10 pro włoski nowa wersja 2017, win10 pro w języku hiszpańskim, win10 pro francuski OEM itp., Wszystko to jest sprzedawane na gorąco w USA, Włoszech, Hiszpanii, Francji, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Niemiecki, Szwajcaria, Japonia, Filipiny, Indonezja, Korea, Malezja, Singapur itd. Ponad 50 krajów sprzedających opinie zachęca nas do szybszego i lepszego działania zasobów Microsoft.


Niniejszym zachęcamy do porównania jakości, cen, usług, a także komunikacji w tej dziedzinie. Wszystkie produkty otrzymywane od Aoxue Group są objęte naszą 100% gwarancją satysfakcji. Grupa Aoxue zawsze koncentruje się na celu „poprawy przewagi konkurencyjnej, stworzenia najlepszej wydajności” dla Ciebie.

Szczegóły kontaktu
Aoxue Group

Osoba kontaktowa: Mr. Mo

Faks: 86--13168007006

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)