Grupa Aoxue

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyWindows 10 FPP

100% Oryginalny system Windows 10 FPP Full Version Retail Box Software

Orzecznictwo
dobra jakość Naklejka na system Windows 10 Pro na sprzedaż
dobra jakość Naklejka na system Windows 10 Pro na sprzedaż
Kupiłem win10 pro i wygrałem 10 w domu na zupełnie nowym komputerze. Produkt był łatwy i dość szybki w instalacji. Działa bardzo dobrze z oryginalnymi kluczami oem

—— Franklin (z USA)

Bardzo profesjonalny w kwestii oprogramowania. Produkt jest dokładnie taki, jak opisano. życzę długoterminowej współpracy z tobą.

—— Paras.Nera (z Wielkiej Brytanii)

win10 i wygraj Serwer kupiłem działa idealnie, dobra komunikacja ze sprzedawcą, a wysyłka była szybka, bardzo ładna sprzedaż, bardzo dobra obsługa.

—— Luis (z Francji)

Im Online Czat teraz

100% Oryginalny system Windows 10 FPP Full Version Retail Box Software

Chiny 100% Oryginalny system Windows 10 FPP Full Version Retail Box Software dostawca

Duży Obraz :  100% Oryginalny system Windows 10 FPP Full Version Retail Box Software

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Portoryko
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Genuine
Numer modelu: System operacyjny

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 100
Szczegóły pakowania: Pełny pakiet
Czas dostawy: 2-3 dni robocze
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, Western Union, T / T, MoneyGram
Możliwość Supply: 20000 sztuk / dzień
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Orzecznictwo: Microsoft Partner Język: Angielski / francuski / Włochy
Głoska bezdźwięczna: USB 3.0 Wydanie: Standardowy karton detaliczny
użytkownika: 1 klucz na 1 komputer Gwarancja: 5 lat
High Light:

windows 10 home fpp

,

microsoft windows fpp

100% Oryginalny pakiet Windows 10 FPP Online Aktywuj pełną wersję oprogramowania

Opis

System Windows 10 Pro został stworzony dla biznesu Jeśli urządzenie zostanie zgubione lub skradzione, funkcja BitLocker i funkcja BitLocker to Go zablokują wszystko, aby nikt nie mógł uzyskać dostępu do systemów lub danych. Pliki Office, takie jak Excel, Word i PowerPoint, są automatycznie zapisywane w pamięci urządzenia. Chmura, która działa jak wirtualny dysk internetowy, dzięki czemu możesz udostępniać dokumenty i pracować nad nimi w czasie rzeczywistym. Zaloguj się przy pomocy Pulpitu zdalnego, aby korzystać z komputera z systemem Windows 10 Pro w domu, w podróży lub w dowolnym innym miejscu z dostępem do Internetu.
Stwórz własną sekcję prywatnej aplikacji w Sklepie Windows, aby uzyskać wygodny dostęp do aplikacji, których potrzebujesz najbardziej.


Więcej Ochrony
Zabezpiecz swoje pliki za pomocą funkcji BitLocker i uzyskaj takie same zabezpieczenia na wymiennych urządzeniach magazynujących za pomocą funkcji BitLocker to Go. Windows 10 Pro zawiera również program Windows Defender Antivirus, który wykorzystuje moc chmury, szeroką optykę, uczenie maszynowe i analizę zachowania, aby chronić urządzenia przed nowymi, wyrafinowanymi zagrożeniami. Dodatkowo automatyczne aktualizacje1 zapewniają pełną, ciągłą ochronę przed obecnymi i przyszłymi zagrożeniami.

Windows Ink
Uchwyć świetne pomysły, zanim znikną z Windows Ink. Szybki dostęp do obszaru roboczego z atramentem systemu Windows za pomocą cyfrowego pióra lub bezpośrednio z paska zadań. Przed zalogowaniem można nawet wyciągnąć obszar roboczy Ink. Potężne parowanie z Office i innymi aplikacjami umożliwia inteligentne wykonywanie notatek, łatwe kodowanie i precyzyjne szkicowanie lub rysowanie.


Zdalny ekran
Zaloguj się do komputera lub tabletu i bezpiecznie uzyskaj dostęp do plików, folderów i aplikacji z dowolnego miejsca. Wszystko, czego potrzebujesz, to połączenie z Internetem i Pulpit zdalny. Rozpocznij edycję dokumentu w biurze, kontynuuj pracę nad nim w kawiarni na telefonie i zakończ pracę na swoim domowym komputerze.

Windows Hello
Zaloguj się na swoje urządzenia z systemem Windows z systemem Windows Hello w czasie krótszym niż 2 sekundy-3 razy szybciej niż hasło. Rozpoznawanie twarzy lub odcisków palców zapewnia natychmiastowy dostęp i zawsze masz możliwość zachowania kodu PIN jako kopii zapasowej. Jest to metoda klasy korporacyjnej, która zapewnia większe bezpieczeństwo urządzeń z systemem Windows.

Gabinet
Wielozadaniowość systemu Windows 10 doskonale pasuje do pakietu Office. Możesz ustawić swój ekran, jak chcesz. Z łatwością zarządzaj wieloma aplikacjami i dokumentami pakietu Office na jednym ekranie i bez trudu przechwyć do czterech z nich, aby zoptymalizować obszar roboczy. Możesz także przesuwać współużytkowane krawędzie przyciągniętych aplikacji do dowolnego miejsca, łatwo zmieniając rozmiar obu aplikacji w jednym ruchu.


Microsoft Edge
Microsoft Edge to szybsza i bezpieczniejsza przeglądarka stworzona dla systemu Windows 10. Jest zoptymalizowana pod kątem nowoczesnej sieci, ale nadal jest kompatybilna ze starszymi aplikacjami i witrynami. Napisz lub wpisz bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj swoje znaczniki innym. Użyj widoku czytania, aby wyeliminować rozproszenia, abyś mógł wydajniej pracować. Dostępny jest również ulepszony pasek adresu, który pomaga szybciej znajdować rzeczy.

Cortana
Cortana to Twój osobisty asystent cyfrowy. Może dostarczać powiadomienia o spotkaniach i terminach, sugerować dokumenty, które mogą być potrzebne na nadchodzące spotkanie, i synchronizować kalendarz grupy. Łatwo twórz, modyfikuj i otwieraj listy za pomocą swojego głosu. Cortana płynnie integruje się z innymi aplikacjami Windows, takimi jak Sticky Notes, przypomnienia o tuszach i zdarzenia Microsoft To-Do.

Wymagania

Wymagany procesor Procesor 1 GHz lub szybszy
Wymagana pamięć 1 GB pamięci RAM dla 32-bitów; 2 GB dla 64-bitów
Wymagane miejsce na dysku twardym Do 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Wymagana karta wideo Rozdzielczość ekranu 800 x 600 lub wyższa. Procesor graficzny DirectX 9 ze sterownikiem WDDM
Wymagana łączność Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)
Inne wymagania systemowe Dla niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft. Oglądanie dysków DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania
Dodatkowe wymagania systemowe
Musisz zaakceptować załączone Warunki Licencji, także na stronie microsoft.com/useterms
Wymagana aktywacja ? Licencja pojedyncza ? W zestawie 32 i 64-bity na nośnikach USB 3.0

Szczegóły kontaktu
Aoxue Group

Osoba kontaktowa: Nick

Tel: +8613168007006

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)