Grupa Aoxue

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyKlucz produktu Windows 10

Klucz produktu Windows 10 Pro Online Aktywuj

Orzecznictwo
dobra jakość Naklejka na system Windows 10 Pro na sprzedaż
dobra jakość Naklejka na system Windows 10 Pro na sprzedaż
Kupiłem win10 pro i wygrałem 10 w domu na zupełnie nowym komputerze. Produkt był łatwy i dość szybki w instalacji. Działa bardzo dobrze z oryginalnymi kluczami oem

—— Franklin (z USA)

Bardzo profesjonalny w kwestii oprogramowania. Produkt jest dokładnie taki, jak opisano. życzę długoterminowej współpracy z tobą.

—— Paras.Nera (z Wielkiej Brytanii)

win10 i wygraj Serwer kupiłem działa idealnie, dobra komunikacja ze sprzedawcą, a wysyłka była szybka, bardzo ładna sprzedaż, bardzo dobra obsługa.

—— Luis (z Francji)

Im Online Czat teraz

Klucz produktu Windows 10 Pro Online Aktywuj

Chiny Klucz produktu Windows 10 Pro Online Aktywuj dostawca
Klucz produktu Windows 10 Pro Online Aktywuj dostawca Klucz produktu Windows 10 Pro Online Aktywuj dostawca

Duży Obraz :  Klucz produktu Windows 10 Pro Online Aktywuj

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zbudowany przez klienta
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Genuine
Numer modelu: System operacyjny

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 70
Szczegóły pakowania: Naklejka COA
Czas dostawy: 1-2 / dni
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10000 szt / dziennie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Wersja kluczowa: OEM Wydanie: Naklejka COA
Orzecznictwo: MS Partner użytkownika: 1 klucz do 1 szt
Gwarancja: 1 rok Label Part No: X20-19608
High Light:

windows 10 oem product key

,

windows 10 genuine product key

Oryginalny system Windows 10 Klucz produktu Systemy 64-bitowe Online Aktywuj

Profil produktu

Zaznacz :

Szybka dostawa: konkurencyjne tempo dostaw w naszym życiu, które maksymalizuje zadowolenie naszych klientów.

Online Activation Guaranty: usługa naszej firmy charakteryzuje się trwałością, kompleksowością i dobrą jakością, która zasługuje na zaufanie.

Rabat na przesyłkę: celem naszej firmy jest postawienie klienta na pierwszym miejscu. Dostępna jest rozsądna zniżka za przesyłkę.

wszystko na blokadę, więc nikt inny nie może uzyskać dostępu do twoich systemów lub danych. Twoje pliki pakietu Office, takie jak Excel, Word i PowerPoint, są automatycznie zapisywane w chmurze, która działa jako wirtualny dysk online, dzięki czemu możesz udostępniać system Windows 10 Pro jest tworzony dla biznes. Jeśli urządzenie zostanie zgubione lub skradzione, funkcja BitLocker i funkcja BitLocker to Go będą umieszczać i pracować nad dokumentami w czasie rzeczywistym. Zaloguj się przy użyciu Pulpitu zdalnego, aby korzystać z komputera z systemem Windows 10 Pro w domu, w drodze lub w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu.


Więcej Ochrony
Dbaj o bezpieczeństwo swojego dokumentu dzięki funkcji BitLocker i uzyskaj takie same zabezpieczenia na wymiennych urządzeniach pamięci masowej z funkcją BitLocker to Go. Windows 10 Pro ma również Windows Defender Antivirus, który wykorzystuje moc chmury, szeroką optykę, uczenie maszynowe i analizę zachowania, aby chronić swoje urządzenia przed nowymi, wyrafinowanymi zagrożeniami. Dodatkowo automatyczne aktualizacje1 zapewniają pełną, ciągłą ochronę przed obecnymi i przyszłymi zagrożeniami.

Zdalny ekran
Zaloguj się do komputera lub tabletu i bezpiecznie wprowadź pliki, foldery i aplikacje z dowolnego miejsca. Wszystko czego potrzebujesz to dostęp do Internetu i Pulpit zdalny. Rozpocznij edycję dokumentu w biurze, kontynuuj pracę nad nim w kawiarni na telefonie i zakończ pracę na swoim domowym komputerze.

Windows Ink

Windows Ink może pomóc uchwycić dziecko zanim uciekną. Po kliknięciu cyfrowego pióra lub bezpośrednio z paska zadań, możesz szybko otworzyć obszar roboczy Windows Ink. Zanim się zalogujesz, możesz nawet otworzyć obszar roboczy Ink.

Gabinet
Wielozadaniowość systemu Windows 10 doskonale pasuje do pakietu Office. Możesz ustawić swój ekran, jak chcesz. Z łatwością zarządzaj wieloma aplikacjami i dokumentami pakietu Office na jednym ekranie i bez trudu przechwyć do czterech z nich, aby zoptymalizować obszar roboczy. Możesz także przesuwać współużytkowane krawędzie przyciągniętych aplikacji do dowolnego miejsca, łatwo zmieniając rozmiar obu aplikacji w jednym ruchu.


Microsoft Edge
Microsoft Edge to szybsza i bezpieczniejsza przeglądarka stworzona dla systemu Windows 10. Jest zoptymalizowana pod kątem nowoczesnej sieci, ale nadal jest kompatybilna ze starszymi aplikacjami i witrynami. Napisz lub wpisz bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj swoje znaczniki innym. Użyj widoku czytania, aby wyeliminować rozproszenia, abyś mógł wydajniej pracować. Dostępny jest również ulepszony pasek adresu, który pomaga szybciej znajdować rzeczy.

Windows Hello
Zaloguj się na swoje urządzenia z systemem Windows z systemem Windows Hello w czasie krótszym niż 2 sekundy-3 razy szybciej niż hasło. Rozpoznawanie twarzy lub odcisków palców zapewnia natychmiastowy dostęp i zawsze masz możliwość zachowania kodu PIN jako kopii zapasowej. Jest to metoda klasy korporacyjnej, która zapewnia większe bezpieczeństwo urządzeń z systemem Windows.

Cortana
Cortana to Twój osobisty asystent cyfrowy. Może dostarczać powiadomienia o terminach i terminach, sugerować dokumenty, które mogą być potrzebne na nadchodzące spotkanie, i synchronizować kalendarz grupy. Łatwo twórz, modyfikuj i otwieraj listy za pomocą swojego głosu. Cortana płynnie integruje się z innymi aplikacjami Windows, takimi jak Sticky Notes, przypomnienia o tuszach i zdarzenia Microsoft To-Do.

Wymagania

Wymagany procesor Procesor 1 GHz lub szybszy
Wymagana pamięć 1 GB pamięci RAM dla 32-bitów; 2 GB dla 64-bitów
Wymagane miejsce na dysku twardym Do 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Wymagana karta wideo Rozdzielczość ekranu 800 x 600 lub wyższa. Procesor graficzny DirectX 9 ze sterownikiem WDDM
Wymagana łączność Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)
Inne wymagania systemowe Dla niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft. Oglądanie dysków DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania
Dodatkowe wymagania systemowe
Musisz zaakceptować załączone Warunki Licencji, także na stronie microsoft.com/useterms
Wymagana aktywacja ? Licencja pojedyncza ? W zestawie 32 i 64-bity na nośnikach USB 3.0

Szczegóły kontaktu
Aoxue Group

Osoba kontaktowa: sale

Tel: +8613187059053

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)