Grupa Aoxue

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyNaklejka na system Windows 10 Pro

Windows Coa Sticker Pełna wersja 64bit

Orzecznictwo
dobra jakość Naklejka na system Windows 10 Pro na sprzedaż
dobra jakość Naklejka na system Windows 10 Pro na sprzedaż
Kupiłem win10 pro i wygrałem 10 w domu na zupełnie nowym komputerze. Produkt był łatwy i dość szybki w instalacji. Działa bardzo dobrze z oryginalnymi kluczami oem

—— Franklin (z USA)

Bardzo profesjonalny w kwestii oprogramowania. Produkt jest dokładnie taki, jak opisano. życzę długoterminowej współpracy z tobą.

—— Paras.Nera (z Wielkiej Brytanii)

win10 i wygraj Serwer kupiłem działa idealnie, dobra komunikacja ze sprzedawcą, a wysyłka była szybka, bardzo ładna sprzedaż, bardzo dobra obsługa.

—— Luis (z Francji)

Im Online Czat teraz

Windows Coa Sticker Pełna wersja 64bit

Chiny Windows Coa Sticker Pełna wersja 64bit dostawca
Windows Coa Sticker Pełna wersja 64bit dostawca Windows Coa Sticker Pełna wersja 64bit dostawca

Duży Obraz :  Windows Coa Sticker Pełna wersja 64bit

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Hongkong
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Genuine
Numer modelu: System operacyjny

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 40
Szczegóły pakowania: Naklejka COA
Czas dostawy: 2-3 dni
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 40000pcs / 1 Day
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Aktywacja: Przez internet Poręczenie: 1 rok
Wersja kluczowa: OEM Wydanie: Naklejka COA
użytkownika: Jeden klucz do jednego komputera Orzecznictwo: MS Partner
High Light:

windows 10 coa key

,

windows coa sticker

Windows 10 Pro COA Sticker Pełna wersja 64bit Systems Online Aktywuj

Opis produktu

Windows 10 Pro jest zbudowany dla biznesu Jeśli urządzenie zostanie zgubione lub skradzione, funkcja BitLocker i funkcja BitLocker to Go zablokują wszystko, aby nikt nie mógł uzyskać dostępu do systemów lub danych. Pliki Office, takie jak Excel, Word i PowerPoint, są automatycznie zapisywane w chmurze, która działa jak wirtualny dysk online, dzięki czemu można udostępniać dokumenty i pracować nad nimi w czasie rzeczywistym. Zaloguj się za pomocą pulpitu zdalnego, aby korzystać z komputera z systemem Windows 10 Pro w domu, w podróży lub w dowolnym innym miejscu z dostępem do Internetu.
Stwórz własną sekcję prywatnej aplikacji w Sklepie Windows, aby uzyskać wygodny dostęp do aplikacji, których potrzebujesz najbardziej.


Więcej Ochrony
Zabezpiecz swoje pliki za pomocą funkcji BitLocker i uzyskaj takie same zabezpieczenia na wymiennych urządzeniach magazynujących za pomocą funkcji BitLocker to Go. Windows 10 Pro zawiera również program Windows Defender Antivirus, który wykorzystuje moc chmury, szeroką optykę, uczenie maszynowe i analizę zachowania, aby chronić urządzenia przed nowymi, wyrafinowanymi zagrożeniami. Dodatkowo automatyczne aktualizacje1 zapewniają pełną, ciągłą ochronę przed obecnymi i przyszłymi zagrożeniami.

Windows Ink
Uchwyć świetne pomysły, zanim znikną z Windows Ink. Przed zalogowaniem można nawet wyciągnąć obszar roboczy Ink. Potężne parowanie z Office i innymi aplikacjami umożliwia inteligentne wykonywanie notatek, łatwe kodowanie dokumentów i precyzyjne szkicowanie lub rysowanie.

Windows Hello
Zaloguj się na swoje urządzenia z systemem Windows z systemem Windows Hello w czasie krótszym niż 2 sekundy-3 razy szybciej niż hasło. Natychmiastowy dostęp zapewnia rozpoznawanie twarzy lub odcisków palców i zawsze możesz zachować PIN jako kopię zapasową. Jest to metoda klasy korporacyjnej, która zapewnia większe bezpieczeństwo urządzeń z systemem Windows.

Gabinet

Wielozadaniowość systemu Windows 10 doskonale pasuje do pakietu Office. Możesz ustawić swój ekran, jak chcesz. Z łatwością zarządzaj wieloma aplikacjami i dokumentami pakietu Office na jednym ekranie i bez trudu przechwyć do czterech z nich, aby zoptymalizować obszar roboczy. Możesz także przesuwać współużytkowane krawędzie przyciągniętych aplikacji do dowolnego miejsca, łatwo zmieniając rozmiar obu aplikacji w jednym ruchu.

Cortana
Cortana to Twój osobisty asystent cyfrowy. Może dostarczać powiadomienia o spotkaniach i terminach, sugerować dokumenty, które mogą być potrzebne na nadchodzące spotkanie, i synchronizować kalendarz grupy. Łatwo twórz, modyfikuj i otwieraj listy za pomocą swojego głosu. Cortana płynnie integruje się z innymi aplikacjami Windows, takimi jak Sticky Notes, przypomnienia o tuszach i zdarzenia Microsoft To-Do.

Microsoft Edge
Microsoft Edge to szybsza i bezpieczniejsza przeglądarka stworzona dla systemu Windows 10. Jest zoptymalizowana pod kątem nowoczesnej sieci, ale nadal jest kompatybilna ze starszymi aplikacjami i witrynami. Napisz lub wpisz bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj swoje znaczniki innym. Użyj widoku czytania, aby wyeliminować rozproszenia, abyś mógł wydajniej pracować. Dostępny jest również ulepszony pasek adresu, który pomaga szybciej znajdować rzeczy.

Wymagania

Wymagany procesor Procesor 1 GHz lub szybszy
Wymagana pamięć 1 GB pamięci RAM dla 32-bitów; 2 GB dla 64-bitów
Wymagane miejsce na dysku twardym Do 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Wymagana karta wideo Rozdzielczość ekranu 800 x 600 lub wyższa. Procesor graficzny DirectX 9 ze sterownikiem WDDM
Wymagana łączność Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)
Inne wymagania systemowe Dla niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft. Oglądanie dysków DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania
Dodatkowe wymagania systemowe
Musisz zaakceptować załączone Warunki Licencji, także na stronie microsoft.com/useterms
Wymagana aktywacja ? Licencja pojedyncza ? W zestawie 32 i 64-bity na nośnikach USB 3.0

Szczegóły kontaktu
Aoxue Group

Osoba kontaktowa: sale

Tel: +8613187059053

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)