Grupa Aoxue

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyFileMaker Pro 16

100% Oryginalna pełna wersja Filemaker Pro na Mac / Win Retail Box V16 Online Aktywuj

Orzecznictwo
dobra jakość Naklejka na system Windows 10 Pro na sprzedaż
dobra jakość Naklejka na system Windows 10 Pro na sprzedaż
Kupiłem win10 pro i wygrałem 10 w domu na zupełnie nowym komputerze. Produkt był łatwy i dość szybki w instalacji. Działa bardzo dobrze z oryginalnymi kluczami oem

—— Franklin (z USA)

Bardzo profesjonalny w kwestii oprogramowania. Produkt jest dokładnie taki, jak opisano. życzę długoterminowej współpracy z tobą.

—— Paras.Nera (z Wielkiej Brytanii)

win10 i wygraj Serwer kupiłem działa idealnie, dobra komunikacja ze sprzedawcą, a wysyłka była szybka, bardzo ładna sprzedaż, bardzo dobra obsługa.

—— Luis (z Francji)

Im Online Czat teraz

100% Oryginalna pełna wersja Filemaker Pro na Mac / Win Retail Box V16 Online Aktywuj

Chiny 100% Oryginalna pełna wersja Filemaker Pro na Mac / Win Retail Box V16 Online Aktywuj dostawca
100% Oryginalna pełna wersja Filemaker Pro na Mac / Win Retail Box V16 Online Aktywuj dostawca 100% Oryginalna pełna wersja Filemaker Pro na Mac / Win Retail Box V16 Online Aktywuj dostawca 100% Oryginalna pełna wersja Filemaker Pro na Mac / Win Retail Box V16 Online Aktywuj dostawca

Duży Obraz :  100% Oryginalna pełna wersja Filemaker Pro na Mac / Win Retail Box V16 Online Aktywuj

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Irlandia
Nazwa handlowa: FileMaker
Orzecznictwo: Original
Numer modelu: Pro 16

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10
Szczegóły pakowania: Retail Box
Czas dostawy: 1-3 / dni robocze
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T, D/P, D/A, l/c
Możliwość Supply: 500 sztuk / tydzień
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Głoska bezdźwięczna: Kod aktywacyjny / Link do pobrania Wydanie: FileMaker Pro 16
opakowania: Retail Box rozmiar: 0,1 x 4,4 x 5,8 cala
Język: Język wielojęzyczny Platforma: PC

Pełna wersja FileMaker Pro 16 Mac / Win Retail Box V16 Online Aktywuj Multi Language

O nas:

Jesteśmy niezawodnym i profesjonalnym dostawcą, który sprzedaje hurtowo oprogramowanie OEM dystrybutorom, sprzedawcom detalicznym i dużej firmie potrzebującej oprogramowania luzem. A nasze klucze produktu do systemu Windows są oryginalne od firmy Microsoft. Jeśli jesteś sprzedawcą lub instalatorem, wybierz nas, a wygrasz grupę klientów, którzy ci ufają; Jeśli nie chcesz kupować złych produktów, takich jak klucze MSDN, klucze MAK, dobrze jest wybrać nas.

Profil produktu
Powody, dla których nasi klienci wybierają nas
1). Dobre rabaty na przesyłki, a nawet wolne od ładunków.
2). Zespół, który posiada umiejętności i wiedzę w zakresie oprogramowania, czeka na obsługę naszych klientów. Chcemy wywołać uśmiech na twarzy każdego klienta.
3). Szybka dostawa w naszym życiu, która może zapewnić przewagę na rynku.

Opis

Twórz niestandardowe aplikacje dla swojej firmy za pomocą Filemaker Pro 16. FileMaker Pro 16 to po prostu potężne oprogramowanie do tworzenia niestandardowych aplikacji, które działają bezproblemowo na iPadzie, iPhonie, Windowsie, Macu i w Internecie.

Filemaker Pro - Przegląd produktów:

Zacznij szybko. Wybierz spośród wielu profesjonalnie zaprojektowanych rozwiązań początkowych do zarządzania kontaktami, zapasami, projektami, fakturami, zasobami i innymi.

Zaimportuj istniejące dane. Przenieś swoje istniejące dane do FileMaker Pro, w tym pliki .CSV, Tab, XML, ODBC i Microsoft Excel.

Dostosuj z łatwością. Użyj elastycznych narzędzi do projektowania, aby układy wyglądały i działały tak, jak chcesz - bez dużego doświadczenia programistycznego i umiejętności informatycznych.

Uzyskaj wbudowane narzędzia do raportowania. Łatwe w użyciu narzędzia do raportowania i tworzenia wykresów ułatwiają tworzenie raportów podsumowujących, kolorowych wykresów i pulpitów menedżerskich za pomocą kilku kliknięć. Zapisz informacje w popularnych formatach Excel i PDF.

Udostępnij swojemu zespołowi. Twórz niestandardowe aplikacje, które współpracują bezproblemowo na iPadzie, iPhonie, Windowsie, Macu i w Internecie. Dowiedz się więcej o udostępnianiu informacji zespołowi.

Integruj z innymi programami. Wymiana i interakcja z danymi z innych aplikacji. Ponadto twórz aktywne, dwukierunkowe połączenia ze źródłami danych Microsoft SQL Server, Oracle, MySQL, PostgreSQL i IBM DB2.

Nowości w Filemaker Pro 16:

Okno obiektów układu. Uzyskaj hierarchiczną listę wszystkich obiektów w układzie. Wybierz obiekt i natychmiast dokonaj zmiany bez konieczności rozgrupowywania zestawu. Ponadto łatwo znajduje ułożone lub ukryte obiekty w układzie.

Karty W jednym prostym kroku utwórz okna, które są automatycznie dopasowywane i umieszczane odpowiednio na ekranie głównym. Użytkownicy mogą otwierać inne okna lub pliki bez konieczności wcześniejszego zamykania karty.

Nowy interfejs FileMaker Pro w systemie operacyjnym Windows. Uzyskaj bardziej natywną obsługę systemu operacyjnego Windows dzięki FileMaker Pro dzięki nowemu interfejsowi użytkownika.

Skopiuj i wklej listy wartości. Zaoszczędź cenny czas programowania dzięki możliwości kopiowania i wklejania list wartości w FileMaker Pro.

Zmienne w źródłach danych FileMaker. Dynamicznie otwieraj hostowane pliki FileMaker, określając zmienną przy wyborze ścieżki do pliku.

Ulepszone opcje cURL. Dzięki ponad 90 opcjom cURL do wyboru, łatwo twórz szczegółowe połączenia sieciowe HTTP / HTTPS, aby żądać danych JSON od innych aplikacji za pośrednictwem interfejsów API REST.

Funkcje JSON. Użyj predefiniowanych funkcji, aby uprościć analizę i generowanie danych JSON żądanych z innych źródeł danych.

Zewnętrzne kroki skryptu. Rozszerz możliwości wtyczek firm trzecich o obsługę kroków skryptu zewnętrznego w SDK wtyczki FileMaker i SDK aplikacji na iOS.

Klikalne ikony blokady bezpieczeństwa. Uzyskaj więcej informacji na temat bezpieczeństwa połączenia sieciowego, takich jak informacje o certyfikatach SSL, szczegóły pokrewne i ważność certyfikatu.

Obsługa kont OAuth 2.0. Użyj istniejących poświadczeń konta Amazon, Google lub Microsoft Azure, aby zalogować się do niestandardowych aplikacji opartych na FileMaker.

Szyfrowanie tekstu na poziomie pola. Możliwość szyfrowania tekstu w polu.

Wymagania systemowe:

System operacyjny Macintosh:

macOS Sierra 10.12, OS X El Capitan 10.11

Pamiętaj, że OS X Yosemite 10.10 nie jest już obsługiwany. Przed aktualizacją do FileMaker Pro 16 należy zaktualizować system operacyjny.

KONTAKT: Faina

Skype: service@aoxuebiz.com

Whatsapp: +8613292107132

Adres e-mail: sales02@aoxuebiz.com

Szczegóły kontaktu
Aoxue Group

Osoba kontaktowa: Nick

Tel: +8613168007006

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)