Grupa Aoxue

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyWindows 10 FPP

100% autentyczne Windows 10 FPP Retail Box Pełna wersja 64bit Systemy Online Aktywuj

Orzecznictwo
dobra jakość Naklejka na system Windows 10 Pro na sprzedaż
dobra jakość Naklejka na system Windows 10 Pro na sprzedaż
Kupiłem win10 pro i wygrałem 10 w domu na zupełnie nowym komputerze. Produkt był łatwy i dość szybki w instalacji. Działa bardzo dobrze z oryginalnymi kluczami oem

—— Franklin (z USA)

Bardzo profesjonalny w kwestii oprogramowania. Produkt jest dokładnie taki, jak opisano. życzę długoterminowej współpracy z tobą.

—— Paras.Nera (z Wielkiej Brytanii)

win10 i wygraj Serwer kupiłem działa idealnie, dobra komunikacja ze sprzedawcą, a wysyłka była szybka, bardzo ładna sprzedaż, bardzo dobra obsługa.

—— Luis (z Francji)

Im Online Czat teraz

100% autentyczne Windows 10 FPP Retail Box Pełna wersja 64bit Systemy Online Aktywuj

Chiny 100% autentyczne Windows 10 FPP Retail Box Pełna wersja 64bit Systemy Online Aktywuj dostawca
100% autentyczne Windows 10 FPP Retail Box Pełna wersja 64bit Systemy Online Aktywuj dostawca 100% autentyczne Windows 10 FPP Retail Box Pełna wersja 64bit Systemy Online Aktywuj dostawca

Duży Obraz :  100% autentyczne Windows 10 FPP Retail Box Pełna wersja 64bit Systemy Online Aktywuj

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Singapur
Nazwa handlowa: Microsoft Win 10 pro
Orzecznictwo: Original
Numer modelu: Brand New Win 10 pro

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 18 sztuk
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: FPP Retail BOX
Czas dostawy: 48 godzin
Zasady płatności: T / T, Western Union, D / A, MoneyGram, T / T, MoneyGram, D / A, D / P, Western Union, L / C
Możliwość Supply: 19000 szt. / Miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Aktywacja: W Internecie Język: Wielojęzyczny
Wydanie: FPP Retail Gwarancja: 5 lat
użytkownika: Jeden klucz do jednego komputera Orzecznictwo: Genuine

100% autentyczne Windows 10 FPP Retail Box Pełna wersja 64bit Systemy Online Aktywuj

najbardziej wieloplatformowy system operacyjny

wiele platform współużytkuje pojedynczy magazyn aplikacji w systemie Windows 10, dzięki czemu aplikacje są aktualizowane i kupowane na różnych urządzeniach. Jest to pomysł na projekt systemu Windows "najpierw mobilny, pierwszy w chmurze", który jest implementowany przez urzędnika Microsoftu. Windows 10 jest najbardziej wieloplatformowym systemem operacyjnym. Windows 10 to system operacyjny komputera osobistego opracowany i wydany przez firmę Microsoft w ramach rodziny systemów operacyjnych Windows NT.

Zgodność

Windows 10 kładzie nacisk na koordynację pomiędzy różnymi urządzeniami, w szczególności aplikacjami Windows Runtime z wersją Windows na komputery i smartfony. Komputery z systemem Windows 10 można przesyłać do systemu Windows 10 Mobile i udostępniać te same elementy interfejsu użytkownika, co wersja kodu bazująca na komputerach PC. Windows 10 Mobile.

Bezpieczniejszy i bardziej prywatny
Intuicyjna technologia SmartScreen pomaga chronić komputer i informacje o bezpieczeństwie w Internecie, a także pomaga chronić przed złośliwym oprogramowaniem społecznie modyfikowanym. Narzędzia ochrony prywatności, takie jak Do Not Track, są wbudowane i można je łatwo włączyć za pomocą jednego kliknięcia, co zapewnia większą kontrolę.

Szybki i płynny
Zaczyna się i ładuje strony prawie natychmiast. Zapewnia płynną reakcję, aby znacznie poprawić jakość przeglądania stron internetowych. Wszystko, co chcesz zrobić w Internecie, to machnięcie, dotknięcie lub kliknięcie

Windows 10 ma wbudowany DirectX 12 i WDDM 2.0. Obie zostały wydane na konferencji Game Developer Conference w marcu 2014 roku. DirectX12 ma na celu zapewnienie "wydajności na poziomie konsoli" i lepszego dostępu do zasobów sprzętowych , aby zmniejszyć zużycie procesorów i sterowników graficznych. Większość ulepszeń wydajności jest wdrażana w językach programowania niskiego poziomu, które pozwalają programistom wydajniej wykorzystywać zasoby i redukować wąskie gardła procesora spowodowane przez zaawansowany interfejs API. Aby zmniejszyć obciążenie sterownika trybu jądra, wprowadzono nowy system zarządzania i alokacji pamięci wirtualnej.

Wymagania sprzętowe dla Win 10

Podanie System operacyjny
Zgodność PC
wymagania systemowe Wymagany procesor
Procesor 1 GHz lub szybszy z obsługą PAE, NX i SSE2
Tylko dla wersji 64-bitowej: Wsparcie PrefetchW i LAHF / SAHF

Wymagana pamięć RAM
2 GB (64-bitowe)

Wymagane miejsce na dysku twardym
20 GB (64-bitowy)

Wymagana rozdzielczość wyświetlacza
Dostęp do sklepu Windows: 1024 x 768
Aby przyciągać aplikacje: 1366 x 768

Wymagana łączność
Dostęp do Internetu dla niektórych funkcji (mogą obowiązywać opłaty usługodawcy internetowego)

Wymagana karta wideo
Akceleracja sprzętowa grafiki wymaga karty graficznej DirectX 9 ze sterownikiem WDDM

Dodatkowe wymagania systemowe
Do niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft. Oglądanie dysków DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania. Licencja programu Windows Media Center jest sprzedawana osobno.

Inne wymagania systemowe
Dodatkowe wymagania dotyczące korzystania z niektórych funkcji: dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty usługodawcy internetowego). W zależności od rozdzielczości odtwarzanie wideo może wymagać dodatkowej pamięci i zaawansowanego sprzętu graficznego. W przypadku niektórych funkcji Windows Media Center może być wymagany tuner telewizyjny i dodatkowy sprzęt. Komputery dotykowe i tablety z systemem Windows wymagają określonego sprzętu. HomeGroup wymaga sieci i komputerów z systemem Windows 7. Tworzenie dysków DVD / CD wymaga zgodnego napędu optycznego. Muzyka i dźwięk wymagają wyjścia audio. Funkcje i grafika produktu mogą się różnić w zależności od konfiguracji systemu. Niektóre funkcje mogą wymagać zaawansowanego lub dodatkowego sprzętu.

Szczegóły kontaktu
Aoxue Group

Osoba kontaktowa: Sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)